e-Deklaracje 2014

Wysyłaj zeznania roczne w roku 2014 przez e-deklaracje, chroń środowisko naturalne!

Urząd skarbowy e deklaracje

2014-01-18 | Admin | | | |

 PIT za 2014

Ulgi podatkowe to temat niezwykle popularny w czasie sezonu rozliczeń druków PIT, czyli w okresie od 1 stycznia do trzydziestego kwietnia zawsze co roku. Każdy chce otrzymać duży zwrot wpłaconego podatku. Samo odpowiednie sporządzenie formularza PIT to za mało, należy sporządzić to tak, by otrzymać duży zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. By tak się stało musisz albo poprosić o pomoc księgowego, albo zastosować nasz program, stosując Kreator PIT zmaksymalizujesz zwrot podatkowy nie płacąc za usługi podatkowych profesjonalistów.

opp55

Formularz PIT-36 wypełniają obywatele, którzy w roku 2014 uzyskiwali jakieś dochody objęte opodatkowaniem na zasadach skali podatkowej (18-32%) bez pośrednictwa pracodawcy.

Stworzenie deklaracji dla zysków zarobionych poza granicą naszego kraju nie jest łatwą sprawą, dlatego należy w takowym przypadku zlecić przygotowanie formularza PIT u zawodowca, na przykład u księgowego.

Program PIT 2014 dokonuje e deklaracje kalkulacji, a podatnik musi wypełnić jedynie istotne pola. Użytkownik nie musi nawet posiadać informacji odnośnie do poprawnego Urzędu Fiskalnego, wskazuje go wyłącznie z bazy danych.

Startowe okno aplikacji księgowej PIT 2014 jest skonstruowane na wzór programu Eksplorator systemu Windows, dlatego jego obsługa nie powinna dodać kłopotów żadnemu użytkownikowi tego systemu.

W naszym serwisie znajdziesz również wiele pomocnych wiadomości dotyczących wypełniania innych zeznań podatkowych: PIT-39, PIT-37, PIT-36, PIT-28, PIT-38, PIT-36L.

Powiadamiamy, że możliwe jest wypełnianie deklaracji skarbowej PIT-37 indywidualnie, istnieje również możliwość wspólnego rozliczania e deklaracje się z małżonkiem, jak i możemy rozliczać się jako osoba samotnie wychowująca dziecko.

Nasza aplikacja Pit 2014 online pomoże Ci nie tylko w obliczeniach, ale również przeprowadzi Cię e deklaracje krok po kroku przez wypełnianie PIT za 2013 rok. Nie czekaj dłużej! Już dziś możesz mieć rozliczenie roczne 2013 za sobą. Wypełnij PIT przez internet lub pobierz darmowy program PIT.

Nie trać czasu na stanie w kolejce - skorzystaj z e-deklaracji.

Większość programów do zeznań rocznych nie przydatna do użycia, bowiem nie posiadają wszystkich niezbędnych możliwości, wyjątkiem jest nasz bezpłatna aplikacja PITy 2013.

Rozliczenie druku PIT-37. Aby akuratnie wypełnić PIT-37, najlepiej jest e deklaracje skorzystać z programu do PIT. Skorzystaj z niego teraz instalując aplikację lub online. Drobiazgową instrukcję dotyczącą wypełniania PIT-37 za 2013 rok e deklaracje - Wypełnianie PIT-37.

Osoba prowadząca własną firmę ma możność odjąć w rocznym PIT e deklaracje także składki na ZUS osoby współpracującej.

Ulgę prorodzinną wykorzystujemy podłączając do deklaracji PIT dodatek PIT-o oraz właściwą główną deklarację fiskalną (PIT 36, PIT 37).

Płatnik podatku PIT-4R od umów zleceń, z tytułu rent i emerytur, umów o dzieło, wynagrodzeń, do końca lutego roku po roku podatkowym przekazuje obywatelom informacje PIT-11A albo PIT-11, lub na życzenie PIT-40 lub Pit-40\A.

Podatnicy ryczałtu mają możliwość potrącać odliczenia i ulgi, ulgę abolicyjną, składki na ubezpieczenie zdrowotne, składki na ZUS.

Podatnicy ryczałtu od przychodów nie odliczają ulgi na dzieci. Inne aktualne teraz odliczenia są w stanie potrącać od ujawnionej sumy podatku.

Zasadniczą zaletą aplikacji umożliwiającej wypełnienie zeznań podatkowych jest możliwość wypełniania wielu różnych zeznań, także dla różnych podatników. Istnieje możliwość zapisywania oraz edytowania danych wprowadzonych do deklaracji PIT – 37. Po wysłaniu w prosty sposób podatnik może sprawdzić status i wydrukować potwierdzenie.

Deklaracja PIT-36 to druk, jaki trzeba złożyć do właściwego Urzędu Skarbowego do 30 kwietnia 2014 r. Aby dotrzymać terminów i wypełnić druk prawidłowo, należałoby skorzystać z aplikacji służącej do wypełniania PIT. Jest ona dostępna niżej.

Moja aplikacja e deklaracje PitY 2013 online pomoże Ci nie tylko w obliczeniach, ale również przeprowadzi Cię krok po kroku przez wypełnianie PIT za 2013 rok. Nie czekaj dłużej! Już dziś możesz mieć rozliczenie roczne 2013 za sobą. Wypełnij PIT przez internet lub pobierz darmowy program PIT.

pit zg

Zasadniczą zasadą jest taka, że każda e-deklaracja posiadać powinna bezpieczny podpis elektroniczny. Aby uprościć składanie rocznych zeznań podatkowych Pit 2014 zezwolono na wysyłanie deklaracji drogą elektroniczną takich jak - PIT 36L, PIT 38, PIT 19A, PIT 39, PIT 36, PIT 16A, PIT 16, PIT 28, PIT 37.

Deklaracja PIT-36 a rozliczenie wspólne w małżeństwie za 2013 rok. Nie istnieje możliwość rozliczenia się poprzez PIT-36, e deklaracje jeżeli podatnik, małżonek lub dziecko: - uzyskują przychody podlegające przepisom o podatku tonażowym, - uzyskują przychody, które rozliczają się korzystając z PIT-36L, - uzyskują przychody opodatkowane kartą podatkową, - uzyskują e deklaracje przychody, w przypadku e deklaracje których konieczne jest rozliczenie się poprzez PIT-28.

Programy, które dopuszczają sporządzenie i nadanie PIT-u przez Internet zapewniają bezpieczeństwo transmisji wszystkich danych wprowadzonych do serwisu dzięki użyciu połączenia utajnianego. Dane są pewnie zapisywane na serwerach, które zapewniają, że żadne zaufane informacje nie dostaną się w nienależyte ręce.

Jesteśmy w trakcie szykowania dla Państwa aplikacji Pit 2013 online do wypełniania PIT. Za pomocą tego programu internetowego wypełnią Państwo: PIT-36L, PIT-36, PIT-39, PIT-38, PIT-28, PIT-37 w 2014 roku rozliczając się z 2013 roku.